Forum

Witch Club -> Forum -> Witch Site   << Inapoi | Inainte >>
Probleme.
      >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
Nana
Du apr 08 2007, 12:19
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
daca aveti probleme cu site scrietile aici am eu o probllema! dinamo_vista mi-a stricat profilul
nu se mai pot pune commenturi pe el rog moderatori sa steraga mesajul cu inimioare

[ Editat Lu iul 19 2010, 11:10 ]




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
Lidié
Du apr 08 2007, 12:30
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
da stiu asta ilonka,am vrut sa scriu un coment la tine si nu am reusit..si pikau niste inimioare care chiarerau stresante!acum,kred k numi admini pot sa fak ceva in legatura cu asta...nu kred k a fost cu rea intentie...

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Nana
Du apr 08 2007, 01:14
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
nici yo nu cred ca a fost cu rea intentie nush dc a facut asa ! a pus si pe profilul ei inimioare si nu s-a intamplat asa!




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
Grampa
Du apr 08 2007, 02:46
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
S-a rezolvat. La asta se refera ultima regula, cea despre codul HTML postat. Nu trebuie sa introduceti asemenea coduri aici, ca se cam strica totul
Inapoi sus
Email
Nana
Du apr 08 2007, 04:19
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
ms grampa !
inca o probleema! nu se mai afiseaza punctele pe care le fac

[ Editat Du apr 08 2007, 05:14 ]




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
Himeko
Du apr 08 2007, 07:56
Avatar-Himeko
Administrator
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #511
Posturi: 997
Puncte: 1897
Monede: 12935
Miros: Iarba
lucram la asta ilonka...sa vedem ce putem rezolva...



Semnatura saptamanii #1 - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul I Semnatura saptamanii #3 - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul I draw continues XD  - Premiul I Un Nou Costum Pentru Cornelia - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul III Concurs de dovleci - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Cea mai frumoasa papusaCea mai frumoasa papusa
Inapoi sus
Cornelia Hale
Lu apr 09 2007, 09:17
ღAngelღ

Gardian

Membrul nr. #526
Posturi: 1221
Puncte: 830
Monede: 2735
Miros: Capsuni
Poate nu este chiar o problema grava, dar eu am cautat fffff multzi iepurasi si nu am gasit nici unul(am cautat in 14 pagini intregi una dupa cealalta)Totusi am gasit acum cateva zile unul, am apasat pe el si nu s-a intamplat nimica. Nu mi s-a adaugat la iepurasi si nici nu ma dus ca la mosi la pagina cu toate forumurile...



Avatarul saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #6 - Premiul I Semnatura saptamanii #10 - Premiul I Avatarul saptamanii #9 - Premiul I Semnatura saptamanii #11 - Premiul I Calendar 2008 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #22 - Premiul I Bannerul saptamanii #1 - Premiul II Colorization - Premiul II Avatarul saptamanii #5 - Premiul II Semnatura saptamanii #8 - Premiul II poze "saritoare"! - Premiul III [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul III Semnatura saptamanii #7 - Premiul III
Cele mai frumoase deseneCele mai frumoase desene
Inapoi sus
Lidié
Lu apr 09 2007, 10:14
Shiawase.
Avatar-Lidié
Admin jocuri
Moderator
Xin Jing

Membrul nr. #525
Posturi: 3819
Puncte: 3072
Monede: 4904
Miros: Ploaie
nush de ce corny...mie imi merge optiunea cu dusul la prima pagina a forumurilor si imi adauga iepurii knd ii gasesk. kred..io nu ma uit dak ia adaugat sau nu,dar ieri imi mergeau bine.

Excursii de vis - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Peisaj de vara - Premiul I Wallpaperul saptamanii #5 - Premiul I Semnatura saptamanii #21 - Premiul I  Winter Sigs ^___^ - Premiul I The Best Editor #1 - Premiul I Semnatura saptamanii #24 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I Semnatura saptamanii #27 - Premiul I POTM#7 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #40 - Premiul I Concurs de fotografie - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Inca o poveste - Premiul II Avatarul saptamanii #13 - Premiul II Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul II *Tag Style* - Premiul II Afisul ,,Scrie mai frumos'' - Premiul II POTM  - Premiul II POTM #2 - Premiul II POTM #2 - Premiul II Creativity #11 - Premiul II Semantura saptamanii #25 - Premiul II Semnatura saptamanii #29 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #28 - Premiul II [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem tinute de petrecere - Premiul III Semnatura saptamanii #13 [prelungit] - Premiul III Semnatura saptamanii #22 - Premiul III My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Creaza o semnatura. :] - Premiul III Colorize #19 - Premiul III Semnatura saptamanii #41 - Premiul III
Cele mai bune articoleCele mai bune articole
Inapoi sus
Cornelia Hale
Lu apr 09 2007, 02:49
ღAngelღ

Gardian

Membrul nr. #526
Posturi: 1221
Puncte: 830
Monede: 2735
Miros: Capsuni
Acum imi merg Si si gasesc




Avatarul saptamanii #4 - Premiul I Semnatura saptamanii #6 - Premiul I Semnatura saptamanii #10 - Premiul I Avatarul saptamanii #9 - Premiul I Semnatura saptamanii #11 - Premiul I Calendar 2008 - Premiul I Wallpaperul saptamanii #22 - Premiul I Bannerul saptamanii #1 - Premiul II Colorization - Premiul II Avatarul saptamanii #5 - Premiul II Semnatura saptamanii #8 - Premiul II poze "saritoare"! - Premiul III [poll]Miss witch din luna octombrie - Premiul III Semnatura saptamanii #7 - Premiul III
Cele mai frumoase deseneCele mai frumoase desene
Inapoi sus
Alina Ioana
Mi apr 11 2007, 03:17
Ucenic vrajitor

Membrul nr. #850
Posturi: 82
Puncte: 66
Monede: 660
Nu mi s-a intamplat asa ceva dar cred ca ai dreptate.Ar trbui sanctionat.Doar moderatorii pot remedia acest lucru si cred ca ai dreptate.Dar poate nu a fost cu rea intentie...sau poate ca da...nu stiu dar oricum ar trebui sanctionat putzin...daca moderatorii nu sanctioneaza toti vor face asa deoarece vor crede ca nu sunt pedepsiti.
Inapoi sus
deeutza
Mi apr 11 2007, 04:12
Vrajitor

Membrul nr. #660
Posturi: 662
Puncte: 420
Monede: 3900
Alina-Ioana, ai putea sa ne explici mai bine? cerl putin nu am inteles nimic din ce ai scris tu acolo.

Inapoi sus
Email
iBerry-x
Lu apr 23 2007, 06:23
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Cred ca se refera la:
Ea nu a avut nici o problema.Cei care creeaza probleme sa fie sanctionati.Moderatorii pot remedia greselile facute de useri.Poate greselile au fost sau nu intentionate, dar oricum cel care le-a produs merita sa fie sanctionat caci altfel toti vor face la fel.

Stiu ca nu prea are sens aces mesaj, dar nu s-a exprimat bine.



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Roshanak
Mi mai 30 2007, 10:18
Avatar-Roshanak
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #515
Posturi: 1436
Puncte: 1066
Monede: 5360
Am shi eu o problema:nu imi apare semnatura ca imagine,ci ca un cod. ce pot sa fac,ca am incarcat-o cum trebuie?




Creeaza un personaj - Premiul I Favourite Book - Premiul I ContestMix - Premiul I Fashion Design - Premiul I Semnatura saptamanii #39 - Premiul II [poll][poll] Haiku Contest #1 - Premiul III
Inapoi sus
Email
Grampa
Mi mai 30 2007, 02:08
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Ti-am modificat-o eu... trebuia pus [img] in loc de [IMG] (da, bbCode este case-sensitive).
Inapoi sus
Email
Roshanak
Vi iun 01 2007, 10:47
Avatar-Roshanak
Intelept in Kandrakar

Membrul nr. #515
Posturi: 1436
Puncte: 1066
Monede: 5360
aha,mersi.Next time o sa tzin minte.




Creeaza un personaj - Premiul I Favourite Book - Premiul I ContestMix - Premiul I Fashion Design - Premiul I Semnatura saptamanii #39 - Premiul II [poll][poll] Haiku Contest #1 - Premiul III
Inapoi sus
Email
Lulu.
Lu iun 25 2007, 11:05
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
am si eu o problema! am facut trei posturi si fiecare a ajut peste trei sute de caractere insa nu mi s-au adaugat punctele! m-am uitat la punctele pe care le aveam si dupa ce am facut un post de trei sute si ceva de caractere tot atatea puncte erau! ce s-a intamplat? s-a modificat ceva...sa primesti un punct cand faci mai multe caractere sau ce? va rog sa ma ajutati!

[ Editat Ma iun 26 2007, 10:13 ]



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
Grampa
Lu iun 25 2007, 11:25
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Ah... da... a fost o eroare, dar acum am reparat-o. Ar trebui sa se adauge cum trebuie acum
Inapoi sus
Email
iBerry-x
Lu iul 16 2007, 05:55
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Acum am si eu cateva probleme.Dece cand vreu sa pun o poza la galerie trebuie sa asptet vreo 15 minute pentru a se descarca sic and o pun la mine pe sit e mai mult de 1 min nu?O si uneori nu pot intra pe site si alte situri merg perfect.Ce trbuie sa fac???Caci eu dau refrech si go intr-una si nu-mi gases-te servarul...



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Grampa
Lu iul 16 2007, 11:27
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Astea sunt probleme cu serverul pe care nu avem cum sa le controlam... Speram ca la urmatorul contract sa gasim unul care sa nu se comporte asa.
Inapoi sus
Email
miki_dutzi
Ma iul 17 2007, 01:51
Peste tot si nicaieri!
Avatar-miki_dutzi
Gardian

Membrul nr. #412
Posturi: 658
Puncte: 876
Monede: 4570
Miros: Cozonac
Am si eu o problema!
Cand incerc sa imi schimb numel, avatarul , semnatura adica intr-un cuvnt sa imi fac setarile nu mi se fac. Simt ca inebunesc!
Oare se intampla pentru ca nu am mai intrat de mult pe site ori rabla de calculator a mea nu mai functioneaza cum trebuie??????????
(Si mai am o mica,mica rugaminte: puteti sa imi dati si mie un site pe care sa ulpadez poze pentru ca nu mai Tin minte cum se numea siteul pe care ulpadam eu pozele si le afisam pe net )
VA ROG MULT AJUTATIMA )HELP ME PLIS!!!!!!!!!!!!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬­­­▬▬

SHUT THE **** UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬­­­▬▬


Haşura - Premiul I OZN-ul Vrajitoarelor - Premiul I OZN-ul Vrajitoarelor - Premiul I
Inapoi sus
Email
iBerry-x
Ma iul 17 2007, 03:40
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Siteul de pe care uploadai poze este cand dai preview la un mesaj.Grampa a facut ina sa fal incat sa faca asa.Si eu am patit asta si red ca ai aceasi porblema ca mne cum mi-a rasouns si Grampa:
Astea sunt probleme cu serverul pe care nu avem cum sa le controlam... Speram ca la urmatorul contract sa gasim unul care sa nu se comporte asa.

O si am si eu o nelanmurire cum se pune cand copiesi un mesaj si vrei sa scrie grampa sais de exemplu?si ala are alta culaore de fond?

[ Editat Du iul 29 2007, 11:52 ]



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Ayaka_vechi
Vi iul 27 2007, 10:43
Boboc

Membrul nr. #970
Posturi: 22
Puncte: 0
Monede: -870
Am si eu o problema...adik...as dorii sa sterg concursul meu dar nu stiiu cum! ma puteti ajuta?va rog multtt ...apropo! Concursul meu se numeste "W.i.t.c.h. Suprapuse"...va rog ajutati-ma!

Daca urasti si dispretuiesti oamenii
Inseamna ca sufletul tau e scaldat in pacat!
In schimb...
Daca iubesti si indragesti oamenii sufletul tau va fi mereu acolo...in Rai!
Image and video hosting by TinyPic
Inapoi sus
Email
Erca
Sb iul 28 2007, 12:07
impreuna am fi putut invinge timpul..

Dragonul Pamantului

Membrul nr. #633
Posturi: 1163
Puncte: 1984
Monede: 4033
Miros: Zapada
pt deeutzik: in bara de butoane d ela fiecare post este un buton cu un cerculet (ma rog, numai cerc nu e..e o chestie deaia care se pune si in reviste cand vb personajul - quote).apesi acolo si iti apare formatul de text asa cum lai descris tu..daca vroiai tot meajul lasi asa cum e, daca nu, poti sterge ce nu are legature cu ce te refereai tu in subiect..apoi iti continui mesajul sper ca ai inteles (nu stiu sa explic:-s )

pt ana_gabrie;a95 : s-a rezolvat..l-am inchis..Dar vad ca lumea incepea sa se inscrie, nu inteleg de ce ai vrut sal stergi O.o daca te razgandesti sa zici

Image Hosted by ImageShack.us
www.erca75.blogspot.com <- blog.


Haşura - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll][poll] Haiku Contest #1 - Premiul I [poll][poll] Miss W.I.T.C.H. (luna februarie) - Pr Hairstyle - Premiul II Under My Umbrella~Contest - Premiul III
Ex-staff Witch ClubEx-staff Witch Club
Inapoi sus
Ayaka_vechi
Sb iul 28 2007, 01:41
Boboc

Membrul nr. #970
Posturi: 22
Puncte: 0
Monede: -870
Poy...am vazut ca nu prea s-au mai inscris in concurs si mam gandit sa fac alt concurs...dar cred ca e mai bine sa il termin!ms RaLu-Chan!cred ca mam razgandit il vreau inapoi! Poti sa-l pui?

Daca urasti si dispretuiesti oamenii
Inseamna ca sufletul tau e scaldat in pacat!
In schimb...
Daca iubesti si indragesti oamenii sufletul tau va fi mereu acolo...in Rai!
Image and video hosting by TinyPic
Inapoi sus
Email
Julia
Du iul 29 2007, 03:05
C6H2(NO2)3CH3
Maestru al elementelor

Membrul nr. #629
Posturi: 865
Puncte: 1322
Monede: 4925
Miros: Ploaie
uh...am shi eu o problema..
Am observat ca semnaturile multora au disparut ( incluzand-o pe a mea ), aparand in locul lor scris ca sunt mai mari de 400*250 . Semnatura mea e de 400*125, si tot scrie ca e mai mare de atat... ce s-a intamplat?

[ Editat Du iul 29 2007, 03:07 ]



Your Sim character - Premiul I Semnatura saptamanii #7 - Premiul I Semnatura saptamanii #14 - Premiul I Semnatura saptamanii #16 - Premiul I Semnatura saptamanii #17 - Premiul I Povestea saptamanii #1 - Premiul I [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul I Semnatura saptamanii #53 - Premiul I Concursul de layouturi 2008 - locul II Semnatura saptamanii #1 - Premiul III  miss sims - Premiul III
Inapoi sus
Himeko
Du iul 29 2007, 05:33
Avatar-Himeko
Administrator
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #511
Posturi: 997
Puncte: 1897
Monede: 12935
Miros: Iarba
e posibil sa fi fost o incurcatura...
grampa a gresit ceva in progamare si astfel butonul pentru stergerea semnaturilor era valabil pt toti userii...
acum s-a rezolvat...
au disparut mai multe semnaturi printre care si a lui grampa...
semnaturile care erau regulamentare si au fost scoase pot fi puse inapoi pe site...
ne cerem scuze julia



Semnatura saptamanii #1 - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul I Semnatura saptamanii #3 - Premiul I [poll] unde david nu e nimik nu e - Premiul I draw continues XD  - Premiul I Un Nou Costum Pentru Cornelia - Premiul II [poll] Cel mai bun personaj! - Premiul III Concurs de dovleci - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Cea mai frumoasa papusaCea mai frumoasa papusa
Inapoi sus
iBerry-x
Du iul 29 2007, 08:04
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Multumesc RaLu, am inteles :d



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Julia
Du iul 29 2007, 09:29
C6H2(NO2)3CH3
Maestru al elementelor

Membrul nr. #629
Posturi: 865
Puncte: 1322
Monede: 4925
Miros: Ploaie
no probl, himeko



Your Sim character - Premiul I Semnatura saptamanii #7 - Premiul I Semnatura saptamanii #14 - Premiul I Semnatura saptamanii #16 - Premiul I Semnatura saptamanii #17 - Premiul I Povestea saptamanii #1 - Premiul I [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul I Semnatura saptamanii #53 - Premiul I Concursul de layouturi 2008 - locul II Semnatura saptamanii #1 - Premiul III  miss sims - Premiul III
Inapoi sus
Lulu.
Du iul 29 2007, 09:47
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
himebo...vezi ca nu tu esti de vina? nu-ti tine cu mine! asa...cand a reparat grampa chestia asta cu semnaturile? azi la ora 20:00 ( 29 iulie) am intrat pe site si iar mi-a disparut semnatura! voi mai avea parte de astfel de "surprize"? la mine problema este ca nu-mi merge imageshack-ul decat cand are el chef! astazi am avut norc insa pe viitor nu stiu ce se va mai intampla...



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
iBerry-x
Du iul 29 2007, 10:39
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Ei bine imagiena mea respecta cerintele ,dar este scoasa mereu!Si nu o mai pun la loc.La fal ca si lui survivor all-stars merge greu si foarte rar!Si nu am chef sa stau 2 ore ca sa mi=l incarce!Eu zic sa intrati ep (clic aici) este mutl mei bun ca viteza si iti face acelasi lucru.Sau ep (clic aici) au viteza multe mai mare de procesa re :d



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
      >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System