Forum

Witch Club -> Forum -> Fan Art   << Inapoi | Inainte >>
Fan Art-uri | semnături by Flavia
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
§ Flavia
Vi aug 09 2013, 01:10
Avatar-§ Flavia
Discipol avansat

Membrul nr. #5108
Posturi: 36
Puncte: 250
Monede: 1443
Miros: Carti vechi
nu știu cum se face că mi-am făcut apariția pe aici. a, ba știu. ador să modific poze și cum mă plictisesc am făcut niște semnătuuuri! nu am postat prea multe, de ce? nu, nu sunt zgârgită, hapsână sau altceva dar viteza internetului meu nu-mi permite. știu că pare că trăiesc în peșteră cu fred flinstone, dar e adevărat ceea ce zic. eu sper să le folosiți și dacă-mi fac timp, mai pun altele. vă rog totuși, lângă semnătură să scrieți sursa, adică link-ul acestui thread. mulțumesc mult dacă faceți asta! și dacă vreți, puteți să propuneți cu cine să fac semnături. aștept propuneri, păreri, critici

1.

link-ul imaginii:
(clic aici)

asta e flora, din winx club. bine, e defapt un desen făcut de un fan găsit pe net pentru că nu prea seamănă. dar, cu niște modificări, desenul tipei care l-a postat a devenit o super-semnătură. eu o ador, voi?

2.


link-ul imaginii:
(clic aici)

ar fi fost mult prea ciudat să nu fac o semnătură tocmai cu fetele w.i.t.c.h. nu? eu ador cum mi-a ieșit , sper să vă placă și vouă. m-am străduit să fac una cu cornelia jumătate de oră și nu mi-a ieșit deloc bine, iar asta, în mai puțin de un sfert de oră este destul de tare, nu?

3.

link-ul imaginii:
(clic aici)

asta e o semnătură cu una dintre actrițele mele preferate, Scarlett Johansson. am făcut-o mai vintage și deși am vrut să se vadă poza cu Parisul de după trandafirul ăla mare, nu s-a putut fiindcă altfel ar fi ieșit mai nașpa. e și pe blogul meu în caz că e cineva interesat, mă poate vizita aici (clic aici)

4 .

link-ul imaginii:
(clic aici)

și această semnătură este de pe blogul meu. este cu Marina&The Diamonds. sper să vă placă!

EDIT
Am revenit după o perioadă îndelungată și astfel am descoperit că site-ul nu mai este la fel de activ cum era pe vremea când mă aflam pe aici, fapt pe care nu-l pot numi altfel decât trist. Eu o să continui să adaug aici semnăturile pe care le-am făcut, însă probabil se va putea observa o diferență de gusturi, căci în prezent nu îmi mai place ce îmi plăcea acum doi-trei ani. Însă, nu mă pot lăuda că am evoluat deoarece am luat o îndelungată pauză de la a mai face semnături, fapt care probabil se va putea observa. În cazul în care vă place vreuna, o puteți folosi (deși încep să cred că puțini vor mai fi cei care să vadă această postare).

LucilleCrimson Peak


Will


W.i.t.c.h.


Fată-dragon


[ Editat Jo iul 14 2016, 04:24 ]


“The longer we live, the more weight we carry in our hearts.”


Semnatura saptamanii #53 - Premiul II
Inapoi sus
Lelou
Jo feb 18 2016, 12:17
Avatar-Lelou
Discipol avansat

Membrul nr. #5145
Posturi: 52
Puncte: 243
Monede: 2330
Super tare. Te pricepi. <3

Inapoi sus
Email
§ Flavia
Vi iul 08 2016, 03:16
Avatar-§ Flavia
Discipol avansat

Membrul nr. #5108
Posturi: 36
Puncte: 250
Monede: 1443
Miros: Carti vechi
Lelou a zis ...

Super tare. Te pricepi. <3

Îți mulțumesc enorm! ^_^


“The longer we live, the more weight we carry in our hearts.”


Semnatura saptamanii #53 - Premiul II
Inapoi sus

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System