Forum

Witch Club -> Forum -> Witch Site   << Inapoi | Inainte >>
Probleme.
  <<        >>  
Moderatori: Mey, Grampa, Sango-chan, Ashley-chan, Himeko, Lidié, mily, Nanami, Michiru, march
Autor Post
Lulu.
Jo aug 02 2007, 07:32
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
am observat ca o data ce intru la sectiunea "alte personaje" dispar toate avatarele si toate semnaturile de la toti membrii! pe urma daca intru pe forum sau altundeva tot sunt disparute! asa tine pana cand ies de pe site! daca ies putin si pe urma intru din nou tot nu le vad! i-am spus problema asta lu grampa si lu himeko insa nu am spus detaliat!



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
iBerry-x
Jo aug 02 2007, 08:05
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Eu nu gasesc butonul cu cercutet pe le!As vrea unpreint screen...



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Ayaka
Du aug 05 2007, 08:04
Ia-mi tot,dar nu-mi vinde inima.
Avatar-Ayaka
Dragonul Aerului

Membrul nr. #1050
Posturi: 2700
Puncte: 2155
Monede: 440
Miros: Lapte si miere
Buna!Am o suuper problema!Eu sunt Ayaka (Ayaka simplu nu Ayaka_Aya)
Miam pus asa usernameul pt ca am iesit dupa site si cand am vrut sa intru din nou... nu mai aveam voie...am rugat un prieten sami faca un nou cont.sper sa nu supar moderatotii ca am 2 conturi(in fond,am doar un cont pentru ca pe celalat nu pot sa mai intru)...nu se supara nimeni nu?(rog moderatorul care o sa-mi vada mesajul sa se uite mai jos)
Mai am o problema: Am un concurs pe care vreau sa-l sterg...se numeste : Te pricepi la lucru manual?
Astept raspuns!
Inca o problema:celalat cont nu se poate sterge de catre moderatori?(ma refer la cel cu numele Ayaka)
Se poate rezolva cumva ?
Astept raspuns!



[ Editat Du aug 05 2007, 08:08 ]

Bannerul saptamanii #1 - Premiul I BD/Manga - Premiul I [poll]cea mai  frumoasa poza - Premiul I Fanii Witch - Premiul I [poll]Deseneaza si castiga - Premiul I Avatarul saptamanii #14 - Premiul I Draw our friend  - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I Dreams - Premiul I Wallpaperul saptamanii #2 - Premiul I Semnatura saptamanii #20 - Premiul I Love... - Premiul I Make a blend [editia Xl] - Premiul I α ℓιттℓє тяιρ #1 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Star Drawing - Premiul I  > The best ElouaiDoll #17 < - Premiul I [poll] Dress Up - Premiul II Concurs de bannere si avataruri - Premiul II O noua ciocolata - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II Avatarul saptamanii #4 - Premiul II Avatarul saptamanii #6 - Premiul II Semnatura saptamanii #6 - Premiul II Coperta  pt. carte - Premiul II Summer adventure - Premiul II Summer adventure - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Feelings#1 - Premiul II Concurs de bannere - Premiul II [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Paste 2010 - Premiul II Iconish contest 8# - Premiul II Semnatura saptamanii #38 - Premiul II Fashion Design - Premiul II Himeko-asa cum o vedeti voi... - Premiul III Bannerul saptamanii #2 - Premiul III Sketchy Art Contest  - Premiul III Halloween la librarie - Premiul III
Cel mai bun personaj - Premiul ICel mai bun personaj - Premiul I
Concurs de dovleci - Premiul IConcurs de dovleci - Premiul I
Ornamente de Craciun - Premiul IOrnamente de Craciun - Premiul I
Inapoi sus
Email
Lulu.
Ma aug 07 2007, 07:35
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
errrr...nu mai vine nici un moderator pe aici? eu chiar am nevoie de ajutor ! vad ca si Ayaka_Aya si Detzzy asteapta raspuns la intrebarile puse de ele...am mai postat o data aici ca sa ridic threadul asta in picioare! am mai vazut moderatorii intrand pe site insa nimeni nu a postat aici... ajutati-ne



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
iBerry-x
Ma aug 07 2007, 08:22
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Eu am inteles!Stiu care este porblema ta si te pot ajuta.Desi t aprei pe site Ayaka_ana userult au adevarat este Ayaka si parola este cea pe care ai ales-o la inregistrarea pe acest site.Stiu acta ce desi ne schimabm nmele, userul cu care ne logam este cle de prima data.Un concurs nu poate fis ters decat de un moderatro sia dministrator!
Pentru prima pblema repet:Logheaza-te cu userul facut prima dat, careui i-ai schimabt numele!Pune userulinitial, cel pe cae l-ai ales pentur priam dat pe site si apoi parola aleasa la inregistrare.Ai inteles?



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
éffιe
Mi aug 08 2007, 09:27
The mother.
Avatar-éffιe
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #796
Posturi: 2497
Puncte: 1751
Monede: 5145
Miros: Caramel
deci am si eu o problema cand ma uit la cei on line deseori imi apare ca as fi logata de patru cinci sau trei ori pe site si rareori o data !!! nu stiu ce se intampla!!


(clic aici) pentru a ne sustine.

"spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta .. arata-i mainii ce mana sa prinda, danseza pana cand cerul incepe sa se aprinda !"



Fratele/sora ideal/a - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Hand Mades II - Premiul I My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Semnatura saptamanii #28 - Premiul I When Friendship meets Love~Contest - Premiul I Designer Vestimentar - Premiul I Poetry Contest - Premiul I Slow Motion~Contest - Premiul I POTM #5 - Premiul I POTM #6 - Premiul I Vintage Style .Photography Competition.  - Premiul POTM #8 - Premiul I Concurs de fotografiat : Editie de Iarna - Premiul Stiu sa imi exprim sentimentele prin fotografie.  Concurs de bannere si avataruri - Premiul II Anime - Premiul II Wallpaperul saptamanii #17 ^^ - Premiul II Macro Photography - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul III Listen And Draw - Premiul III [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Semnatura saptamanii #21 - Premiul III I love Witch Club ! - Premiul III ..:Miss Witch:..Luna Iunie - Premiul III Cover Power - Premiul III
Inapoi sus
Email
mily
Mi aug 08 2007, 10:14

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
Toate aceste probleme de programare (gen setarea functiilor pentru moderatori si erorile HTML) pot fi remediate DOAR DE CEI CARE AU ACCES IN BAZA DE DATE A SITE-ULUI!!! Moderatorii nu pot face acest lucru, de aceea in acest fel de probleme este de preferat sa va adresati lui grmpa ( pentru ca am impresia ca doar el si mey au acces in baza aceea). Pentru celelalte cazuri va putem ajuta

(Insa aveti grija cu PM-urile, pentru ca de exemplu, mie nu mi-au ajuns multe la destinatie)

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Nana
Lu aug 13 2007, 03:05
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
de la arhivrajitor cu 741-742 puncte sunt boboc cu un punct
va rog sa remediati situatia in cel mai scurt timp posibil si sper ca grampa are o explicatie pt asta
ms pt atentie si nu uitati sa remediati situatia

[ Editat Lu aug 13 2007, 07:57 ]




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
Grampa
Lu aug 13 2007, 08:33
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Am remediat problema. Imi pare rau de deranj... Va rog sa ma scuzati, Hilary, Ayko, Shiori si Cosmina, care ati fost afectate de eroarea asta. V-am adaugat la toate punctele de dinainte.
Pentru cine e interesat, eroarea era cauzata de o modificare foarte mica in sistemul de dat si luat puncte. Ca sa nu fie eroarea aceea cu 64000 de puncte atunci cand de fapt ar trebui sa fie negative, am facut in asa fel incat sa verifice daca valoarea e negativa si sa o faca 0. Partea proasta era ca le facea pe toate 0... nu mi-am dat seama de asta... Modificarea a fost simpla... a trebuit schimbat ' in ". Yup, o greseala atat de minora si ce efecte a avut...
Inapoi sus
Email
iBerry-x
Mi aug 15 2007, 10:00
Masca de porţelan.
Avatar-iBerry-x
Dragonul Aerului

Membrul nr. #156
Posturi: 2104
Puncte: 2155
Monede: 4265
Miros: Vopsea
Cand vreau sa intru pe witchclub.ro cu mozzila firefox nu-mi merge site-ul imi apare ca nu este bun servarul si nu pot intra, dar cu intrenet explorer merge.Mai dmul mergea i cu fire fox,dar aucm nu.,Imi paote explica cineva de ce???Nu sunt pbisnuita sa lucrez cu internet explorer..e ste ami copplicat, deschizi 1000 de pagini,la forefo xeste ami simplu!!!



Avatarul saptamanii #14 - Premiul I New creature - Premiul I Avatarul Saptamanii #20 - Premiul I Colorize - Premiul I The best settie - Premiul I  Wallpaperul saptamanii #16 - Premiul I [[./Make a W.I.T.C.H site.x \]] - Premiul I Avatarul Saptamanii #29 - Premiul I Make a blend. [editia lV] - Premiul I C∞l ιмäğιñäтιóή cΘñтésт <3 - Pre Special prose contest #1 - Premiul I poze "saritoare"! - Premiul II Bannerul saptamanii # 6 - Premiul II Wallpaperul saptamanii #26 - Premiul II [poll] Concurs de fantezie - Premiul III Concursul de layouturi 2008 - locul III Composition contest #8 - Premiul III Colorize #25 - Premiul III
Inapoi sus
Grampa
Mi aug 15 2007, 04:48
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Cred ca e o problema de DNS. Serverul a fost schimbat ieri asa ca e posibil ca unele servere DNS sa nu fi receptionat inca noua adresa. O sa se rezolve in timp, dar nu stiu exact cat o sa ia. Eu zic ca destul de putin. Mie imi merge cu Firefox acuma, asa ca DNS-urile pana la mine s-au adaptat deja.
Ai putea totusi sa scrii exact ce eroare iti apare? Poate e de la altceva...
Inapoi sus
Email
sayuri
Mi aug 15 2007, 10:11

Discipol avansat

Membrul nr. #1046
Posturi: 309
Puncte: 219
Monede: 2190
nush dak trebuia sa scriu aici dar si asta e o problema:la nr d membri online unii dintre ei apar scrisi acolo d vreo 3,4 ori ce se petrece

Image Hosted by ImageShack.us


Avatarul saptamanii #1 - Premiul I
Inapoi sus
Ayaka
Mi aug 15 2007, 10:26
Ia-mi tot,dar nu-mi vinde inima.
Avatar-Ayaka
Dragonul Aerului

Membrul nr. #1050
Posturi: 2700
Puncte: 2155
Monede: 440
Miros: Lapte si miere
eu cred ca au intrat de mai multe ori pe site-ul asta(witch) si de aceea apar de mai multe ori...cred...insa sa scrie un adimistrator sau cineva daca stie cv...

Bannerul saptamanii #1 - Premiul I BD/Manga - Premiul I [poll]cea mai  frumoasa poza - Premiul I Fanii Witch - Premiul I [poll]Deseneaza si castiga - Premiul I Avatarul saptamanii #14 - Premiul I Draw our friend  - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I Dreams - Premiul I Wallpaperul saptamanii #2 - Premiul I Semnatura saptamanii #20 - Premiul I Love... - Premiul I Make a blend [editia Xl] - Premiul I α ℓιттℓє тяιρ #1 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Star Drawing - Premiul I  > The best ElouaiDoll #17 < - Premiul I [poll] Dress Up - Premiul II Concurs de bannere si avataruri - Premiul II O noua ciocolata - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II Avatarul saptamanii #4 - Premiul II Avatarul saptamanii #6 - Premiul II Semnatura saptamanii #6 - Premiul II Coperta  pt. carte - Premiul II Summer adventure - Premiul II Summer adventure - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Feelings#1 - Premiul II Concurs de bannere - Premiul II [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Paste 2010 - Premiul II Iconish contest 8# - Premiul II Semnatura saptamanii #38 - Premiul II Fashion Design - Premiul II Himeko-asa cum o vedeti voi... - Premiul III Bannerul saptamanii #2 - Premiul III Sketchy Art Contest  - Premiul III Halloween la librarie - Premiul III
Cel mai bun personaj - Premiul ICel mai bun personaj - Premiul I
Concurs de dovleci - Premiul IConcurs de dovleci - Premiul I
Ornamente de Craciun - Premiul IOrnamente de Craciun - Premiul I
Inapoi sus
Email
Grampa
Mi aug 15 2007, 10:42
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Asta se intampla de obicei cand va modificati setarile. Se intampla la toata lumea. E o problema de care stiu, dar nu stiu exact cum s-o repar (pentru ca nu inteleg cum merge caseta aia de Online).
Inapoi sus
Email
sayuri
Mi aug 15 2007, 11:43

Discipol avansat

Membrul nr. #1046
Posturi: 309
Puncte: 219
Monede: 2190
nu mi sa intamplat pana acum dar sper sa nu mi se intample,am observat la altii shi ma intrebm kre e treaba.schimbarile d setari deci.ok

Image Hosted by ImageShack.us


Avatarul saptamanii #1 - Premiul I
Inapoi sus
Ayaka
Jo aug 16 2007, 12:54
Ia-mi tot,dar nu-mi vinde inima.
Avatar-Ayaka
Dragonul Aerului

Membrul nr. #1050
Posturi: 2700
Puncte: 2155
Monede: 440
Miros: Lapte si miere
am o problema!Eu trimit la chatbox mesaj si ceilalti il vad ...dar daca ei trimit,eu pot sa astept ore bune ca sal vad si nici atat!
trebuie sa apas intruna pe Home ca sa vad daca a mai scris cineva ceva....oare ce s-o intampla?
daci nu va suparati pe mine daca nu va raspund la timp!Chatboxul e de vina!!!!
(poate pentru ca iam pus numele Vorbaretu'? )

Bannerul saptamanii #1 - Premiul I BD/Manga - Premiul I [poll]cea mai  frumoasa poza - Premiul I Fanii Witch - Premiul I [poll]Deseneaza si castiga - Premiul I Avatarul saptamanii #14 - Premiul I Draw our friend  - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I Dreams - Premiul I Wallpaperul saptamanii #2 - Premiul I Semnatura saptamanii #20 - Premiul I Love... - Premiul I Make a blend [editia Xl] - Premiul I α ℓιттℓє тяιρ #1 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Star Drawing - Premiul I  > The best ElouaiDoll #17 < - Premiul I [poll] Dress Up - Premiul II Concurs de bannere si avataruri - Premiul II O noua ciocolata - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II Avatarul saptamanii #4 - Premiul II Avatarul saptamanii #6 - Premiul II Semnatura saptamanii #6 - Premiul II Coperta  pt. carte - Premiul II Summer adventure - Premiul II Summer adventure - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Feelings#1 - Premiul II Concurs de bannere - Premiul II [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Paste 2010 - Premiul II Iconish contest 8# - Premiul II Semnatura saptamanii #38 - Premiul II Fashion Design - Premiul II Himeko-asa cum o vedeti voi... - Premiul III Bannerul saptamanii #2 - Premiul III Sketchy Art Contest  - Premiul III Halloween la librarie - Premiul III
Cel mai bun personaj - Premiul ICel mai bun personaj - Premiul I
Concurs de dovleci - Premiul IConcurs de dovleci - Premiul I
Ornamente de Craciun - Premiul IOrnamente de Craciun - Premiul I
Inapoi sus
Email
éffιe
Jo aug 16 2007, 10:18
The mother.
Avatar-éffιe
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #796
Posturi: 2497
Puncte: 1751
Monede: 5145
Miros: Caramel
deci nu este nici o problema !! la toate chatboxurile este asa !!! cel putin asa stiu eu !! de cand ma stiu pe site eu asa fac dupa ce scriu la chatbox !!


(clic aici) pentru a ne sustine.

"spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta .. arata-i mainii ce mana sa prinda, danseza pana cand cerul incepe sa se aprinda !"



Fratele/sora ideal/a - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Hand Mades II - Premiul I My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Semnatura saptamanii #28 - Premiul I When Friendship meets Love~Contest - Premiul I Designer Vestimentar - Premiul I Poetry Contest - Premiul I Slow Motion~Contest - Premiul I POTM #5 - Premiul I POTM #6 - Premiul I Vintage Style .Photography Competition.  - Premiul POTM #8 - Premiul I Concurs de fotografiat : Editie de Iarna - Premiul Stiu sa imi exprim sentimentele prin fotografie.  Concurs de bannere si avataruri - Premiul II Anime - Premiul II Wallpaperul saptamanii #17 ^^ - Premiul II Macro Photography - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul III Listen And Draw - Premiul III [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Semnatura saptamanii #21 - Premiul III I love Witch Club ! - Premiul III ..:Miss Witch:..Luna Iunie - Premiul III Cover Power - Premiul III
Inapoi sus
Email
mily
Jo aug 16 2007, 11:22

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
Sunt unele chat-uri cu refresh automat. Asta inseamna ca, atunci cand cineva posteaza ceva, chatul va arata automat, nu conteaza pe ce pagina esti, fara sa trebuiasca sa dai tu iar pe alt link ca sa vezi ce mai e nou. Chatul de pe site nu are asa ceva, din cate stiu eu, insa sunt unele care au... Insa la majoritatea trebuie sa platesti pt a le pune pe site...

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
sayuri
Jo aug 16 2007, 07:58

Discipol avansat

Membrul nr. #1046
Posturi: 309
Puncte: 219
Monede: 2190
am o intrebare se poate sa imi redenumesc o compunere d la povesti libere.vreau sa îi dau alt nume,dak se poate...dak nu...nu.ast un rasp

Image Hosted by ImageShack.us


Avatarul saptamanii #1 - Premiul I
Inapoi sus
Grampa
Jo aug 16 2007, 09:08
Overworked
Avatar-Grampa
Administrator
Dragonul Focului

Membrul nr. #2
Posturi: 1199
Puncte: 2499
Monede: 13330
Miros: Creier incins
Bomboane: 12
Se poate. Editeaza-ti postul si o sa vezi ca merge schimbat titlul threadului.
Inapoi sus
Email
Nana
Ma sep 04 2007, 04:30
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
am vrut sa-mi schib numele in RuXi si nu mergea ... am cautat sa vad daca mai cheama pe cineva asa pt ca stiam ca eceasi problema a avut-o candva si ralu-chan si am vazut ce era o "ruxi" care nu a mai intrat p site ... niciodata mda ........ a zis cineva ca membri care nu intra niciodata p site ar trebui sa fie stersi si a avut mare dreptate




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
mily
Ma sep 04 2007, 05:21

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
mai bine ruxandra te rog eu frumos si din inima, nu-ti mai schimba numele...
e stresant si deja e greu sa stiu cum te mai chema... ami bine ai deveni ilinca sau ilonka inapoi... macar asa te stiam... sau forever_catherine

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
Nana
Ma sep 04 2007, 09:16
Avatar-Nana
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #730
Posturi: 1480
Puncte: 1901
Monede: 4300
Miros: Iarba
o sa incerc sa-mi las numele asta ..... ( mai mul;t de 2 saPTAMAI :-" ) ma plictisesc cam repede de userul meu acum ma gandeam sa fie numele meu .... bine s-ar putea sa-l mai modific cateodata ..... azi il las pe asta insa maine cred ca o sa-l transform in RuXi-Chan de fapt ma duc chear acum sa-l schimb si o sa fac tot poibilul sa-l tin o perioada mai indelungata




Miss witch inciudatetit - Premiul I Bannerul saptamanii #3 - Premiul I Cover Power - Premiul I Composion contest#6 - Premiul I Aya-chan (dupa cum spun eu) - Premiul II Hand Made 3 - Premiul II [poll] Gwen - Premiul III Colorization - Premiul III Hand Made 4 - Premiul III
Inapoi sus
Halinor
Ma sep 04 2007, 09:29

Dragonul Pamantului

Membrul nr. #766
Posturi: 1299
Puncte: 1876
Monede: 1072
Miros: Trandafiri
Am si eu o mica problema... nu stiu de ce dar nu imi mai merge sa imi pun un alt avatar... nu se incarca... se intampla oare de la internet sau are o problema pe acolo... daca nu inseamna ca e de la internet... poate merge mai greu seara si dinasta... hm... ma rog... nu e o problema dar doar v-am spus...

[ Editat Ma sep 04 2007, 09:36 ]

[poll] Dress Up - Premiul I Miss Sims #8 - Premiul I [poll] O noua transformare si o noua putere :) - P ► The best ElouaiDoll #4 ◄ - Premiul II [poll] Anime photos - Premiul III Toamna - Premiul III
Inapoi sus
Email
Crisa
Vi sep 07 2007, 06:35
Cat Queen
Avatar-Crisa
Dragonul Focului

Membrul nr. #1118
Posturi: 7620
Puncte: 2572
Monede: 1040
Ma SCZ dar atunci cand vreau sa votez un site,spune k am mai votta o data in aceea zi..dar nu am facut-o.Ce se intampla?




[poll] Concurs de fantezie - Premiul I Fanii Witch - Premiul I [poll][poll] Desenul saptamanii #2 - Premiul I Compunere-Sportul Preferat - Premiul I Poem de primavara - Premiul I Omul de zapada - Premiul I Halloween Drawings - Premiul I Poetry Contest #2 - Premiul I Halloween Story - Premiul I Song Lyrics #4 - Premiul I song lyrics #5  - Premiul I Poezie intre cinci ziduri - Premiul I Daca as fi........ - Premiul I prietenia vs. iubirea - Premiul I Compunere - Premiul I dead - Premiul I Make a photo. - Premiul I Passion photography . - Premiul I Summer love - Premiul I Lyrics for the character. - Premiul I Himeko-asa cum o vedeti voi... - Premiul II Desenul saptamanii #1 - Premiul II Ornamente de Craciun - Premiul II Special Moments [*Anunt important la primull post* Fly me to great pictures.... - Premiul II Pusculita cu monede - Premiul II In the air~Contest - Premiul II Emoticon Contest - Premiul II Halloween pumpkins - Premiul II Poezie intre doua ziduri - Premiul II Poezie intre patru ziduri - Premiul II Wishes... - Premiul II Halloween Stories - Premiul II Fashion # 4 - Premiul II Fanmade Contest - Premiul II [poll][poll] Poezia saptamani#2 - Premiul III [poll][poll] Cel mai bun web-designer - Premiul II Valentine's Day - Premiul III Little Story Of The Week - Premiul III >>Fashion<< - Premiul III Coloriz&Decoration - Premiul III Poezie intre ziduri - Premiul III Macro Photography . - Premiul III Stiu sa imi exprim sentimentele prin fotografie.  România în imagini - Premiul III
Cele mai multe posturiCele mai multe posturi
Inapoi sus
Email
Lulu.
Sb sep 08 2007, 06:52
I'm poison!
Avatar-Lulu.
Inima Kandrakarului

Membrul nr. #812
Posturi: 2213
Puncte: 3847
Monede: 73380
Miros: Sange
Am observat ca la unele pagini doua posturi se suprapun si nu se mai intelege nimic... Am intalnit problema asta la povestea "life cool" deschisa de Ruxi-chan... Postul meu si cu al ei erau unul peste altul... Am mai vazut chestia asta si altundeva... Dupa cateva minute revin la normal dar totusi...



un desen e tot ce vreau - Premiul I Trandafirul iubirii - Premiul I Poezia saptamanii #1 - Premiul I Witch desen - Premiul I [poll][poll] Cel mai frumos brad de craciun - Prem Sakura Dress up - Premiul I [poll][poll] Miss Witch luna Ianuarie - Premiul I [poll][poll] Flori de primavara - Premiul I miss witch luna iunie - Premiul I [poll][poll] Miss W.i.t.c.h. luna August - Premiul [poll]Peisaje  - Premiul II [poll]Anime Girl - Premiul II [poll][poll] Miss W.i.t.c.h luna Iulie - Premiul I Halloween 2007 - Premiul III O noua planeta - Premiul III Haşura - Premiul III
Paste 2009 - Premiul IPaste 2009 - Premiul I
Halloween 2008 - Premiul IHalloween 2008 - Premiul I
Inapoi sus
éffιe
Sb sep 08 2007, 08:50
The mother.
Avatar-éffιe
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #796
Posturi: 2497
Puncte: 1751
Monede: 5145
Miros: Caramel
oh eu am alta problema cand scriu (clic aici) ro direct imi apare blank page dar cand dau (clic aici) news merge ... care e faza ??


(clic aici) pentru a ne sustine.

"spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta .. arata-i mainii ce mana sa prinda, danseza pana cand cerul incepe sa se aprinda !"



Fratele/sora ideal/a - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Hand Mades II - Premiul I My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Semnatura saptamanii #28 - Premiul I When Friendship meets Love~Contest - Premiul I Designer Vestimentar - Premiul I Poetry Contest - Premiul I Slow Motion~Contest - Premiul I POTM #5 - Premiul I POTM #6 - Premiul I Vintage Style .Photography Competition.  - Premiul POTM #8 - Premiul I Concurs de fotografiat : Editie de Iarna - Premiul Stiu sa imi exprim sentimentele prin fotografie.  Concurs de bannere si avataruri - Premiul II Anime - Premiul II Wallpaperul saptamanii #17 ^^ - Premiul II Macro Photography - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul III Listen And Draw - Premiul III [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Semnatura saptamanii #21 - Premiul III I love Witch Club ! - Premiul III ..:Miss Witch:..Luna Iunie - Premiul III Cover Power - Premiul III
Inapoi sus
Email
mily
Sb sep 08 2007, 10:57

Moderator
Admin concursuri
Xin Jing

Membrul nr. #530
Posturi: 2630
Puncte: 3111
Monede: 20982
Miros: Opium
Despre avataruri si SOTW nu stiu ce sa zic...
Desper posturile care se suprapun, mi se pare ca a facut grampa o modificare la imaginile din layot, insa nu sunt sigura ca asta ar fi cauza.
Woh, emo-kid, nu stiu care ar fi problema? Eu folosesc IExplorer si nu am nicio problema... sa fie din cauza browserului pe care il folosesti?
Nu sunt prea buna la chestii tehnice, asa ca va trebui sa-l asteptati pe grampa...

Semnatura saptamanii #1 - Premiul I Your Sim character #2 - Premiul I Bannerul saptamanii #2 - Premiul I Colorization - Premiul I Blend-ul saptamanii #2 - Premiul I Avatarul saptamanii #6 - Premiul I Deseneaz`o pe Ai Enma ! - Premiul I Creativity - Premiul I [poll]Anime Girl - Premiul I Ehm..coperta? - Premiul I Concurs de Eseuri: Personajul Favorit - Premiul I  miss sims - Premiul I [poll][poll] Versuri pentru o imagine. - Premiul I Sketchy art Contest II - Premiul I Semnatura saptamanii #38 - Premiul I Ironieeeee. - Premiul I [poll] La inaltime-finala - Premiul II Your Sim character - Premiul II Zambeste si Mory(Compuneri de groaza) - Premiul II Craciunitele W.I.T.C.H. - Premiul II Cd cover - Premiul II [poll] Asculta si creeaza faza-2-a - Premiul III Avatarul saptamanii #1 - Premiul III Avatarul saptamanii #5 - Premiul III
Witch la intalnire - Premiul IWitch la intalnire - Premiul I
Steluta lui Himeko^_^Steluta lui Himeko^_^
Inapoi sus
éffιe
Du sep 09 2007, 12:21
The mother.
Avatar-éffιe
Dragonul Pamantului

Membrul nr. #796
Posturi: 2497
Puncte: 1751
Monede: 5145
Miros: Caramel
mda.. poi yo folosesc si pe firefox si pe windous explorer ... ohh i can't wait untill grampa will be here ...


(clic aici) pentru a ne sustine.

"spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta .. arata-i mainii ce mana sa prinda, danseza pana cand cerul incepe sa se aprinda !"



Fratele/sora ideal/a - Premiul I Wallpaperul saptamanii #3 - Premiul I Hand Mades II - Premiul I My dreams and hopes in a balloon~Contest - Premiul Semnatura saptamanii #28 - Premiul I When Friendship meets Love~Contest - Premiul I Designer Vestimentar - Premiul I Poetry Contest - Premiul I Slow Motion~Contest - Premiul I POTM #5 - Premiul I POTM #6 - Premiul I Vintage Style .Photography Competition.  - Premiul POTM #8 - Premiul I Concurs de fotografiat : Editie de Iarna - Premiul Stiu sa imi exprim sentimentele prin fotografie.  Concurs de bannere si avataruri - Premiul II Anime - Premiul II Wallpaperul saptamanii #17 ^^ - Premiul II Macro Photography - Premiul II [poll][poll] Flori de primavara - Premiul III Listen And Draw - Premiul III [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Semnatura saptamanii #21 - Premiul III I love Witch Club ! - Premiul III ..:Miss Witch:..Luna Iunie - Premiul III Cover Power - Premiul III
Inapoi sus
Email
Ayaka
Vi sep 14 2007, 02:04
Ia-mi tot,dar nu-mi vinde inima.
Avatar-Ayaka
Dragonul Aerului

Membrul nr. #1050
Posturi: 2700
Puncte: 2155
Monede: 440
Miros: Lapte si miere
Eu am stricat profilul ... Adik e prea mare!
Va rog puteti sa-l faceti la forma initiala?

Bannerul saptamanii #1 - Premiul I BD/Manga - Premiul I [poll]cea mai  frumoasa poza - Premiul I Fanii Witch - Premiul I [poll]Deseneaza si castiga - Premiul I Avatarul saptamanii #14 - Premiul I Draw our friend  - Premiul I Deseneaza-te in stilul anime - Premiul I Dreams - Premiul I Wallpaperul saptamanii #2 - Premiul I Semnatura saptamanii #20 - Premiul I Love... - Premiul I Make a blend [editia Xl] - Premiul I α ℓιттℓє тяιρ #1 - Premiul I Creeaza o felicitare( modificari) - Premiul I Star Drawing - Premiul I  > The best ElouaiDoll #17 < - Premiul I [poll] Dress Up - Premiul II Concurs de bannere si avataruri - Premiul II O noua ciocolata - Premiul II [poll]Galeria de arta - Premiul II Avatarul saptamanii #4 - Premiul II Avatarul saptamanii #6 - Premiul II Semnatura saptamanii #6 - Premiul II Coperta  pt. carte - Premiul II Summer adventure - Premiul II Summer adventure - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Create a witchclub member - Premiul II Feelings#1 - Premiul II Concurs de bannere - Premiul II [poll][poll] Concurs de fotografie II - Premiul II Paste 2010 - Premiul II Iconish contest 8# - Premiul II Semnatura saptamanii #38 - Premiul II Fashion Design - Premiul II Himeko-asa cum o vedeti voi... - Premiul III Bannerul saptamanii #2 - Premiul III Sketchy Art Contest  - Premiul III Halloween la librarie - Premiul III
Cel mai bun personaj - Premiul ICel mai bun personaj - Premiul I
Concurs de dovleci - Premiul IConcurs de dovleci - Premiul I
Ornamente de Craciun - Premiul IOrnamente de Craciun - Premiul I
Inapoi sus
Email
  <<        >>  

Mergi la:     Inapoi sus

Powered by e107 Forum System